اطلاعات گوشی های ۲۰۱۸ اپل

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شرکت اپل این اواخر سال‌های پرفراز و نشیبی را پشت سر می‌گذارد. در ابتدا گوشی‌های نسل ۷ آیفون توانستند فروش خوبی کسب کنند، تا حدی که جزو پرفروش‌ترین محصولات شرکت اپل قرار گرفتند.

سپس عرضه سری ۸ ایفون را داشتیم که نسبت به نسل ۷ افت بسیاری به لحاظ فروش داشت. هرچند عده ای دلیل فروش کم آیفون ۸ را عرضه نزدیک آن به آیفون X می‌دانند، اما به هر حال گوشی آیفون X فروش بسیار خوبی کسب کرد و بین کاربران این شرکت بسیار محبوب شد.

در همین رابطه Ming-Chi Kuo یکی از صاحب‌نظران گوشی‌های هوشمند و معروف‌ترین فاش‌کننده اطلاعات داخلی اپل، اخیرا صفحه خود را به روزرسانی کرده و جزئیات جدیدی از گوشی‌های ۲۰۱۸ شرکت اپل ارائه داده است.

در بین سه گوشی هوشمندی که اپل قرار است در سال ۲۰۱۸ عرضه کند، سه صفحه نمایش ۶٫۵ ، ۶٫۱ و ۵٫۸ اینچی وجود دارد. گوشی مجهز به صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی از نوع LCD بوده ،نسبت به دو نسخه دیگر قیمت ارزان‌تری داشته و دارای باتری ۲۹۰۰ میلی ‌آپری است.این نسخه احتمالا در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ ( شهریورماه ) عرضه خواهد شد.

دو گوشی دیگر که نسل بعدی آیفون X خواهند بود، مجهز به صفحه نمایشOLED و باتری ۲۷۰۰ و ۳۳۰۰ میلی‌آمپری خواهند بود. این در حالی است که نسخه فعلی آیفون X مجهز به باتری ۲۷۱۶ میلی‌آمپری است.

گفتنی است؛ اپل همه فناوری‌های آیفون X از قبیل Touch ID، FaceID و قاب شیشه ای را بر روی گوشی های ۲۰۱۸ خود پیاده‌سازی خواهد کرد.

image_pdfimage_print