تغییر زندگی با قانون جذب

در ابتدای مقاله باید بگوییم قانون جذب در یک جمله خلاصه میشه: شما هر چیزی رو که بهش فکر می کنید چه خوب و چه بد به زندگی تون دعوت می کنید! پس تغییر زندگی با قانون جذب میسر است.              

برای اینکه با این قانون بیشتر آشنا بشین و بهش مسلط بشین تا بتونین ازش در زندگی تون استفاده کنید در این پست چند راه معرفی می شود تا بتونید با استفاده از این راه ها و تمرین ها سبب تغییر زندگیتان شوید و به موفقیت بی پایان برسید.

مبارزه نکنید

اگر شرایطی که در اون هستید شرایط خوبی نیست به جای اینکه باهاش بجنگید و همش در اضطراب و چالش باشید کمی صبر کنید. آروم باشید و یه نفس عمیق بکشید. به جای اینکه به شرایط بد و نا خواسته هاتون توجه کنید به چیزهایی که دوست دارید و شرایطی که دوست دارید در اون باشید توجه کنید.

موفقیت تمام نمی شود

فکر نکنید چون رقبای شما موفق شدند موفقیت شما دور از ذهنه. اصلا این طور نیست. موفقیت دیگران نمی تونه موفقیت شما رو محدود کنه. اتفاقا شما می تونید از افراد موفق الگو برداری کنید و با سر لوحه زندگی قرار دادن اونها به خواسته هاتون دست پیدا کنید.

دوستان بد را حذف کنید

اگر دوستانی دارید که مدام در گوش شما ناله می کنند و از وضعیت کنونی، عدالت، بیکاری، آلودگی و … می نالند و افکار شما را مشوش می کنند خیلی راحت اونها رو کنار بگذارید. خودتون رو بیشتر از هر کسی دوست داشته باشین و خودتون رو مجبور نکنید که در کنار کسی باشید که حال شما رو بد می کنه. پس یک راه تغییر زندگی برای رسیدن به موفقیت حذف دوستان بد است.

به تفکراتتان توجه کنید

هر کسی که بیشتر در مورد بیماری صحبت می کنه و دنبال اخبار بیماری هاست، بیماری بیشتری رو به خودش جذب می کنه و همیشه بیمار میشه. کسی که بیشتر درباره ثروت صحبت می کنه ثروت بیشتری رو در زندگیش جذب می کنه. فرقی نمی کنه که شما به چه چیزی فکر می کنید، مثبت یا منفی، همون به زندگی شما جذب خواهد شد.

منبع: مدیر ذهن

image_pdfimage_print