پاسخ خواهر رونالدو به منتقدان

در این فصل کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید و دارنده پنج توپ طلا آن طور که باید موفق نبود و درخشش چندانی نداشت.

از طرفی هواداران این تیم انتظار چنین عملکردی را از ستاره تیمشان ندارند و شروع به انتقاد از این بازیکن کرده اند.

“کاتیا آویرو” خواهر کریستیانو رونالدو هم در پاسخ به انتقادات و در جهت حمایت از برادرش در اینستاگرام نوشت:

«می خواستم به تو بگویم زمانی که ۱۲ ساله بودی و با چشمانی پر از اشک اما قلبی سرشار از امید به لیسبون رفتی هیچ کس باور نداشت که روزی ستاره می شوی و همه گفتند او یک بچه از خیابان های “مادیرا” است اما پنج سال بعد در اسپورتینگ متوجه مهارت استثنایی تو شدند و بعد از چند ماه با منچستر یونایتد قراردادی را امضا کردی.

زمانی که به انگلیس رسیدی باز هم خرید تو را قبول نداشتند اما در ۶ فصل ۱۱۸ گل به ثمر رساندی و وقتی به رئال مادرید پیوستی گفتند تو فقط یک نام بزرگ برای فروش پیراهن ها هستی اما از سال ۲۰۰۹ تا به امروز بعد از بازی در ۴۱۸ دیدار ۴۴۲ گل به ثمر رساندی و رکوردی نمانده که نزده باشی.

سال ۲۰۰۸ اولین توپ طلا را دریافت کردی همه گفتند این آخرین توپ طلایش است در حالیکه بعد از آن ۴ توپ طلای دیگر گرفتی.هنگامی که کاپیتان تیم ملی شدی ،گفتند کاپیتان بدون کاریزمایی هستی و قدرت رهبری نداری اما در یورو ۲۰۱۶ اولین پرتغالی بودی که جام رقابت های یورو را بالای سر بردی.

و حالا چون در یکی، ۲ دیدار گل نزدی انتقاد می کنند و می گویند پایان کار تو است و افت کردی.نگران نباش وقتی دوباره گل یا رکورد بزنی و یا با جام بر فراز برج ایفل بایستی ،می شوی همان بازیکن محبوب سابق و آنها تو را می بینند و تشویق می کنند.

کریستیانو رونالدو

 

منبع: yjc.ir

image_pdfimage_print