استفاده از قانون جذب برای ازدواج

اگر با قانون جذب آشنا شده باشید، حتما برایتان جالب است که بدانید قانون جذب برای ازدواج چگونه است و به چه صورتی عمل می کند. قانون جذب در همه زمینه ها همیشه فعال است و به موضوعات خاصی محدود نمی شود. از قانون جذب برای ازدواج هم می توان استفاده کرد. همان طور که قبلا گفته بودیم اولین مرحله از مراحل قانون جذب قانون درخواست است. یعنی برای هر چیزی که بخواهید قانون جذب فعال شود ابتدا باید خواسته ای وجود داشته باشد. وقتی خواسته به وجود می آید و درخواست می شود جهان به تکاپو می افتد تا خواسته شما را به حقیقت تبدیل کند. هر چقدر که شما انرژی مثبت تری بفرستید، جهان انرژی مثبت شما را چندین برابر می کند و به سمت شما باز می گرداند.

قانون جذب برای ازدواج سریع

اول از همه باید بدانید که قانون جذب برای ازدواج سریع اگر چه بسیار جالب و خوب است، اما نباید انتظار داشته باشید که قانون جذب برای ازدواج یک شبه برای شما پاسخ بدهد. چند روز کار کنید و تمرین کنید و درخواست کنید و انتظار داشته باشید که به سرعت نور نتیجه بگیرید. اجازه بدهید که آرام آرام با قوانین جهان آشنا شوید. عجول نباشید و بدانید که ازدواج تنها راه خوشبختی شما نیست. ازدواج یک مسیر است که می تواند شما را به خوشبختی یا بدبختی بکشاند؛ پس برای آن زیاد عجله نکنید. یکی از مهمترین چیزهایی که نیاز دارید صبر است و گرنه می شوید مثل خیلی های دیگری که می خواستن ره صد ساله را یک شبه بروند و پس از نا امیدی، قانون جذب را دروغی بزرگ خوانده اند.

به این فکر کنید که چه بعضی ها بگویند که این یک دروغ بزرگ است و چه نگویند هزاران هزار نفر سالانه و ماهانه و روزانه از قانون جذب به موفقیت های شگرفی رسیده اند که باورش هم برای اطرافیان و هم برای خودشان غیر ممکن است. اتفاقاتی شبیه معجزه هر روز در زندگی هزاران نفری که به قانون اعتقاد دارند می افتد اما چیزی که هست این ها معجزه نیست بلکه آشنایی و عمل به قوانینی است که ازل وجود داشته اند و اکنون که ما به این راز پی برده ایم پس چرا از آن استفاده نکنیم؟

image_pdfimage_print