به خطر افتادن قهرمانی پرسپولیس

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن مسلمان به عنوان کارگردان تیم فوتبال پرسپولیس درون زمین نقش تعیین کننده ای در قهرمانی پرسپولیس داشته است و لقب مهندس با بالاترین پاس گل در لیگ برتر فوتبال، حاشیه امنیت بالا و اعتبار زیادی را برای او در نزد هواداران و بازیکنان تیم فراهم کرده است.

برانکو در بازی اخیر این تیم مقابل سپاهان، مهندس پرسپولیس را به نیمکت تبعید کرد تا در غیاب وی پسر برانکو یعنی فرشاد احمد زاده نقش محسن را در تیم بازی کند.

فشار های غیر مستقیم بازیکنان تیم به باشگاه پرسپولیس با شب نشینی های بازیکنان و حسین هدایتی نشان می دهد عابر بانک هم بدش نمی آید پرسپولیس را به نوعی به سمت خود بکشاند.

در این میان تنها کسی که با مدیریت تیم ماند علیرضا بیرانوند بود.
در مهمانی هفته گذشته، بازیکنان پرسپولیس باز هم هدایتی را به عنوان گردآورنده قبول کردند تا زنگ خطری برای مدیریت باشگاه و اعلام جنگ غیر مستقیم بازیکنان با مدیریت باشگاه باشد.

حاشیه های اخیر پرسپولیس قبل از دربی

حاشیه های اخیر نشان می دهد برانکو روزهای سختی را در پیش دارد چند بازی مهم تا دربی پایتخت باقی مانده است و برانکو می داند شکست در دربی هر چند با قهرمانی پرسپولیس هم همراه باشد دردی را از او دوا نخواهد کرد.

شفر هم می داند دربی پایتخت می تواند تضمین حضورش در فصل آتی لیگ برتر فوتبال ایران باشد.برانکو در جنگ های تن به تن با رامین رضائیان هم بازی را برد و هم سکو ها را به رنگ خودش در آورد.

طارمی هم همانند رضائیان وقتی ساز جدایی کوک کرد برانکو به راحتی از نام او گذشت اما باز هم علیپور در نقش ناجی پرسپولیس ظاهر شد تا برانکو دومین جنگ را پیروز از میدان خارج شود.

این بار شرایط برای برانکو متفاوت است و جنگ تنها با محسن مسلمان نیست بلکه با عابر بانکی است که خیل بازیکنان تیم را پشت سر خود می بیند و این کار برانکو را سخت تر می کند.

قهرمانی با لغزش از دست می رود و برانکو و پرسپولیس می دانند که پنجره نقل و انتقالاتی بسته است و باید به ساز بازیکنان حرکات موزون انجام دهند هر چند ساز آنها کوک نباشد.

image_pdfimage_print