ایراد در باتری گلکسی نوت ۸

با توجه به اینکه گزارش هایی درباره وجود مشکل درباره پرچمدار گلکسی نوت ۸ سامسونگ شنیده می شود. حالا پاسخ سامسونگ در مورد این ایراد خواندنی است. ایرادهای باتری نوت ۷ که در سال گذشته گریبان‌گیر سامسونگ شده بود، علاوه بر تمهیدات سامسونگ، باز هم در نوت ۸ اتفاق افتاده است. اینکه در صورت تمام شدن باتری نوت ۸، این گوشی مجددا شارژ نشود و حتی امکان روشن شدن ندارد اصلا موضوع جالبی به نظر نمی رسد.

نوت 8

گفتنی است که بعضی از خریداران گوشی گلکسی اس ۸ پلاس از فروشگاه مایکروسافت هم چنین مشکلاتی را گزارش کرده اند. باید اشاره به این نکته داشته باشیم که بیشتر مدل های بریک شده گلکسی نوت ۸ در ایالات متحده آمریکا فروخته شده اند. سامسونگ در رابطه با این موضوع به وبسایت PC World اعلام کرده است:

“سامسونگ تمام گزارش های کاربران درباره این موضوع را با جدیت دنبال می کند. اما این مشکل توسط تعداد بسیار اندکی از مشتریان گزارش شده است که این موضوع میتواند مربوط به مدیریت شارژ باتری باشد. سامسونگ تنها در زمانی میتواند درباره عدم شارژ شدن مجدد باتری بعد از تخلیه کامل آن صحبت کند که اطلاعات بیشتری را درباره دستگاه های معیوب به دست آورد.”

باتوجه به اینکه هنوز اطلاعات بیشتری درباره این گوشی های بریک شده منتشر نشده است، به کاربران توصیه می شود که از عدم تخلیه کامل شارژ باتری در این گلکسی نوت ۸ مطمئن شوند. توصیه سامسونگ به کاربران این است که به منظور ارائه گزارش های خود در این زمینه، با واحد خدمات مشتراین سامسونگ در ارتباط باشند.

image_pdfimage_print